Охолодження. Зберігання. Заморожування

service 1
Система зберігання фруктів
Детальніше
service 2
Системи зберігання овочів
Детальніше
service 3
Системи заморожування і охолодження ягід
Детальніше
service 4
Холодильне устаткування
Детальніше

Холодильне обладнання для медицини та фармацевтики

ТОВ «4 Стихії» – інженерно-виробнича компанія, що працює в сфері виробництва, поставки та інсталяції систем промислового холодопостачання.
Ми проектуємо і виготовляєм комерційні і промислові холодильні машини різного виконання та призначення.


 

ВИГОТОВЛЯЄМО ОБЛАДНАННЯ

Низькотемпературні системи

Виготовляємо холодильні агрегати каскад-ного типу для роботи в наднизькотемпературних режимах (-45..-85ºС) на основі систем з використанням кількох контурів додаткового стиснення фреонів.
Холодильна потужність залежить від вирішення поставленої задачі. Використовують такі холодильні системи для зберігання компонентів крові, окремих медичних препаратів та ін. Можливе проектування та виготовлення систем з режимом роботи до -152ºС.   
 

Системи промислового холодопостачання


Для забезпечення холодом виробничих процесів і підтримання режимів зберігання продукції, встановлюємо централізовані системи з фреонами, аміаком або СО2 в якості холодоагента.
Такі холодильні системи можуть працювати як на один спільний режим так і одночасно забезпечувати різні параметри температур в різних точках виробництва та/або складу.
Промислові централі доцільно встановлю-вати при значному споживанні холоду для розподілення потужності і економії енергії.

Системи на основі охолоджених рідин


Обладнання такого типу використовують для кондиціонування виробничих приміщень промислового масштабу, охолодження машин і обладнання та підтримання чітких заданих кліматичних параметрів повітря на окремих ділянках. В основі систем закладено компресорну установку охолодження рідини (чілер), який безпосередньо охолоджує рідину (воду, розчин пропіленгліколю або ін.) і яка потім відбирає тепло від об’єму, в якому потрібно підтримувати температурно-вологісний режим.      


Інженерні розрахунки і проектування обладнання та систем, підбір компонентів


Кваліфіковані спеціалісти інженерного відділу розраховують та проектують холодильні системи для вирішення поставлених задач:

-розрахунок теплового навантаження на холодильні системи від технологічних процесів;
-пошук найбільш оптимального рішення для задачі;
-підбір основних компонентів систем, розрахунок автоматики;
-розрахунок кількості і вартості монтажних і витратних матеріалів.

 

Монтаж холодильного та технологічного обладнання


Виконуємо повний комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт на об’єктах замовника щодо систем холодопостачання на основі фреонів:
-встановлення обладнання;
-прокладання трубопроводів на основі мідних, сталевих, поліпропиленових та ін. труб;
-виконання робіт по КВПіА;
-пусконалагоджувальні роботи щодо обладнання, встановленого «4 Стихії» або іншою компанією.
 

Впровадження систем управління, віддаленого моніторингу, збору та аналізу даних
 

Індивідуально для кожної задачі виконуємо:
-розробку програмних комплексів для управління процесами і обладнанням на основі промислових контролерів Siemens, Schneider та ін.;

-впровадження систем віддаленого моніторингу і адміністрування будь-яким зручним способом;
-розробку і впровадження систем збору, акумуляції та аналізу даних;
-створення систем екстреного сповіщення відповідальних осіб та сервісної компанії про позаштатні ситуації та можливі причини аварій.

 

Сервісне обслуговування і ремонт

Надаємо повний спектр послуг з сервісного обслуговування, ремонту та відновлення працездатності обладнання та комплексних систем. Готові брати на обслуговування обладнання, встановлене сторонніми компаніями та надавати послуги в режимі 24/7.


Наші партнери:
 

РомУкрТрейд Сервіс Панелі теплоізоляційні тришарові з різним наповнювачем та зовнішнім покриттям, ворота газонепроникні, холодильні, спеціальні – поставка і монтаж

Русбана

Сортувальне, пакувальне та інше обладнання для післязбиральної обробки та переробки врожаю – поставка, монтаж, сервісне обслуговування
Санд Груп Комплексне проектування об’єктів, авторський нагляд
Стальбудмонтаж Металеві каркаси з чорної і оцинкованої сталі – виготовлення, поставка і монтаж