Охолодження. Зберігання. Заморожування

service 1
Система зберігання фруктів
Детальніше
service 2
Системи зберігання овочів
Детальніше
service 3
Системи заморожування і охолодження ягід
Детальніше
service 4
Холодильне устаткування
Детальніше

Системи зберігання фруктів

Враховуючи аграрний напрямок розвитку України, все більше господарств займаються професійним і масовим вирощуванням фруктів. Кількість продукції, яка збирається в сезон збору урожаю, вже давно значно перевищує моментальний попит і, відповідно, реалізувати продукцію «з поля» стає все менш-і-менш вигідно, дедалі важче і іноді майже неможливо. Тому питання будівництва плодосховища стало актуальним не тільки з точки зору збільшення прибутку (як це було ще кілька років тому), а більше як створення обов’язкового елементу системного підходу до ведення аграрного бізнесу. Адже, не маючи можливості самостійно забезпечити постійні стабільні поставки продукції в певні торгові мережі – виробнику не залишається іншого виходу, як за безцінь віддавати урожай перекупщикам.
 


ТОВ «4 Стихії» на професійному рівні займається оснащенням фруктосховищ сучасним обладнанням для зберігання продукції. Ми маємо великий багаж інженерно-технічного досвіду, який дає можливість пропонувати оптимальні рішення щодо схеми виконання і комплектності систем зберігання в кожному конкретному випадку.
 


Наша компанія радо готова працювати і з початківцями в сфері зберігання фруктів, які мають будувати перше сховище на 100-200 т яблук і з великими досвідченними господарствами, які вже мають досвід експлуатації сховищ та планують значно збільшувати об’єми. Кожен замовник унікальний і має свої певні вимоги та особливості, але загалом, об’єкти можна розділяти на групи за об’ємом продукції і для них пропонувати певні рішення:
 

Обладнання До 400 т
1-3 камери
400-800 т
2-6 камер
Більше 800 т
Система холодопостачання Локальні окремі агрегати для кожної камери Централізована холодильна система на основі багатокомпресорної централі (станції) Централізована «гліколева» холодильна система на основі чілера
Повітроохолоджувачі Стандартного типу або «фруктові» «Фруктові» Гліколеві теплообмінники
Холодильна автоматика На основі механічних або електронних РВ Промислова, на основі електронних РВ Спеціальна
Система регулювання складу атмосфери Приточна вентиляція РГС типу CA (Controlled Atmosphere) або ULO (Ultra Low Oxigen) РГС типу ULO (Ultra Low Oxigen) або DCA Dynamic Controlled Atmosphere)


Ми дуже добре знаєм скільки праці і ресурсів вклали наші замовники в отримання якісного урожаю, ми добре розуміємо ступінь відповідальності за збереження якості продукції під час зберігання. Тому пропонуємо лише перевірені рішення від відомих виробників вузлів, агрегатів і комплектуючих.