Охолодження. Зберігання. Заморожування

Надійна складова вашого бізнесу

service 1
Система зберігання фруктів
Детальніше
service 2
Системи зберігання овочів
Детальніше
service 3
Системи заморожування і охолодження ягід
Детальніше
service 4
Холодильне устаткування
Детальніше

Про компанію

4 Стихії — інженерно-виробнича компанія, яка працює у сфері постачання, інсталяцій та обслуговування промислового обладнання.
Основними напрямками діяльності на даному етапі є:
- промислове холодильне обладнання загального призначення; 
- спеціальні системи холодопостачання для зберігання фруктів та овочів;
- системи активної вентиляції для зберігання овочів в промислових об’ємах;
- системи регулювання складу атмосфери для зберігання фруктів в промислових об’ємах;
- холодильне та допоміжне обладнання для шокового охолодження і заморозки ягід, грибів, овочів та ін.

 

Читати далі

Останні новини

16 січня 2024 р.

Стихії зберігають овочі

Вітчизняна компанія забезпечує українські господарства потужними та якісними системами зберігання овочів. Для господарства «Агростар-Україна», яке вирощує картоплю у Чернігівській області, минулий сезон видався непростим. Продукція приходила до сховищ перезволоженою. Тільки завдяки раніше встановленій системі активної вентиляції господарству вдалося зберегти урожай у задовільній якості, каже засновник СТОВ «Агростар-Україна» Андрій Іщенко.
30 вересня 2021 р.

З вентиляційнохолодильними системами зберігають моркву, буряк, капусту і цибулю

Окрім зберігання картоплі, останнім часом почали встановлювати вентиляційнохолодильні системи і для зберігання інших овочів: моркви, столових буряків, капусти, цибулі. Про це журналу «Плантатор» розповів Олександр Шейко, директор ТОВ «4 Стихії», яке встановлює обладнання для зберігання овочів. «Використання такого (вентиляційонохолодильного) обладнання дозволяє забезпечувати рівномірну циркуляцію повітря в масиві продукції без застійних зон і в зимовий період значно економити на експлуатаційних витратах за рахунок використання зовнішнього холоду замість компресорного», – сказав він. За словами спеціаліста, замовник може перепрофільовуватися з картоплі на інший продукт і використовувати один і той самий склад під різні овочі в різні роки.
29 вересня 2021 р.

Картоплесховище вигідно будувати при обсягах понад 300 тонн

Будувати або переобладнувати картоплесховище необхідно при обсягах зберігання понад 300 тонн картоплі, підрахував Олександр Шейко, директор ТОВ «4 Стихії», яке виробляє обладнання для зберігання бульби. Про це повідомляє журнал «Плантатор». «Ринок чим далі, тим більше потребує професійного зберігання, – розповів він. – Виробнику, який має менше ніж 300 т картоплі, сховище робити недоцільно, бо обладнання буде надто довго окупатися, та якщо обсяги більші — без сучасного картоплесховища не обійтися». Спеціаліст зауважив, що для якісного зберігання передусім слід забезпечити повітрообмін з видаленням продуктів життєдіяльності й належну температуру. За довготривалого зберігання для продовольчої картоплі треба забезпечити стабільні 4 °С, насіннєвої — 2 °С, чипсової — 6–8 °С. Третя умова правильного зберігання — вологість. Вона повинна триматися на рівні 85–92%. «Зрозуміло, що підтримувати всі ці параметри можна лише за допомогою устаткування», – підсумував Олександр Шейко.
12 серпня 2021 р.

РГС для зберігання лохини

Ягоди – корисний, але занадто примхливий продукт. Вони мають з’явитися на ринку в певний потрібний момент для того щоб задовольнити потребу споживачів і принести господарству максимальний прибуток. Однією з сезонних ягід, для якої бажано змістити точку реалізації є лохина. У цієї ягоди є періоди пікового збору (коли її на ринку надлишок) і періоди дефіциту, а також період закінчення сезону збору урожаю, під час якого відбувається дефіцит продукції на ринку і значне зростання ціни на лохину.