Охолодження. Зберігання. Заморожування

Надійна складова вашого бізнесу

service 1
Система зберігання фруктів
Детальніше
service 2
Системи зберігання овочів
Детальніше
service 3
Системи заморожування і охолодження ягід
Детальніше
service 4
Холодильне устаткування
Детальніше

Про компанію

4 Стихії — інженерно-виробнича компанія, яка працює у сфері постачання, інсталяцій та обслуговування промислового обладнання.
Основними напрямками діяльності на даному етапі є:
- промислове холодильне обладнання загального призначення; 
- спеціальні системи холодопостачання для зберігання фруктів та овочів;
- системи активної вентиляції для зберігання овочів в промислових об’ємах;
- системи регулювання складу атмосфери для зберігання фруктів в промислових об’ємах;
- холодильне та допоміжне обладнання для шокового охолодження і заморозки ягід, грибів, овочів та ін.

 

Читати далі

Останні новини

14 грудня 2020 р.

Міжнародна конференція Ягідництво і переробка: технології та інновації

Дякуємо журналу «ЯГІДНИК» за організацію чудової конференції «Ягідництво і переробка: Технології та інновації» на якій ми мали змогу поспілкуватись і познайомитись ближче з майбутніми партнерами!
03 грудня 2020 р.

Холодильні системи медичного напрямку

Пропонуємо виготовлення та монтаж холодильних систем з температурним режимом до -70°С. Маємо досвід реалізації низькотемпературних об’єктів медичного та харчового напрямку! Для консультації та замовлення телефонуйте: 044 599 25 07
03 листопада 2020 р.

Навчання за програмою "Логічні контролери"

Навчання за програмою "Логічні контролери" #Modicon M171/M172 для #HVAC систем і середовище розробки EcoStruxure Machine Expert - HVAC» пройшли представники компаній ТОВ «ЧОТИРИ СТИХІЇ», ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЯХОНТ» та ПП «МАСТЕРХОЛ» в період з 26 по 29 жовтня. #LifeIsOn Програма навчання включала наступні теми: - Огляд ПЛК Modicon M171 / M172; - Можливості #EcoStruxure #Machine #Expert - HVAC (ESME HVAC); - Створення нового проекту, програмування в ESME HVAC; - Налаштування ModBUS комунікації; - HMI - людино-машинний інтерфейс, виносні графічні термінали; - Зв'язок з модулями розширення і виносними терміналами; - ESME HVAC Installer Software; - Commissioning, введення в експлуатацію; - Вбудований web-сервер WebVisu; - Огляд протоколу BACnet. Дізнатися більше про програми навчання в #InnovationHUB>> http://spr.ly/6183H6psS
11 вересня 2020 р.

Почав свою роботу комплекс охолодження і зберігання лохини

В цьому сезоні почалася експлуатація комплексу для охолодження та зберігання ЛОХИНИ. Даний комплекс оснащений: - промисловими системами холодопостачання на основі німецьких компресорів Bitzer та повітроохолоджувачів Guntner; - системою примусового повітрообміну (Pre-cooling ) виробництва «4Стихії» для камери швидкого охолодження; - системою управління, моніторингу і віддаленного доступу на основі програмного забезпечення ТОВ «4Стихії».