Охолодження. Зберігання. Заморожування

Надійна складова вашого бізнесу

service 1
Системы заморозки и охлаждения ягод
Детальніше
service 2
Система зберігання фруктів
Детальніше
service 3
Системи зберігання овочів
Детальніше
service 4
Холодильне устаткування
Детальніше

Про компанію

4 Стихії — інженерно-виробнича компанія, яка працює у сфері постачання, інсталяцій та обслуговування промислового обладнання.
Основними напрямками діяльності на даному етапі є:
- промислове холодильне обладнання загального призначення; 
- спеціальні системи холодопостачання для зберігання фруктів та овочів;
- системи активної вентиляції для зберігання овочів в промислових об’ємах;
- системи регулювання складу атмосфери для зберігання фруктів в промислових об’ємах;
- холодильне та допоміжне обладнання для шокового охолодження і заморозки ягід, грибів, овочів та ін.

 

Читати далі

Останні новини

03 листопада 2020 р.

Навчання за програмою "Логічні контролери"

Навчання за програмою "Логічні контролери" #Modicon M171/M172 для #HVAC систем і середовище розробки EcoStruxure Machine Expert - HVAC» пройшли представники компаній ТОВ «ЧОТИРИ СТИХІЇ», ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЯХОНТ» та ПП «МАСТЕРХОЛ» в період з 26 по 29 жовтня. #LifeIsOn Програма навчання включала наступні теми: - Огляд ПЛК Modicon M171 / M172; - Можливості #EcoStruxure #Machine #Expert - HVAC (ESME HVAC); - Створення нового проекту, програмування в ESME HVAC; - Налаштування ModBUS комунікації; - HMI - людино-машинний інтерфейс, виносні графічні термінали; - Зв'язок з модулями розширення і виносними терміналами; - ESME HVAC Installer Software; - Commissioning, введення в експлуатацію; - Вбудований web-сервер WebVisu; - Огляд протоколу BACnet. Дізнатися більше про програми навчання в #InnovationHUB>> http://spr.ly/6183H6psS
11 вересня 2020 р.

Почав свою роботу комплекс охолодження і зберігання лохини

В цьому сезоні почалася експлуатація комплексу для охолодження та зберігання ЛОХИНИ. Даний комплекс оснащений: - промисловими системами холодопостачання на основі німецьких компресорів Bitzer та повітроохолоджувачів Guntner; - системою примусового повітрообміну (Pre-cooling ) виробництва «4Стихії» для камери швидкого охолодження; - системою управління, моніторингу і віддаленного доступу на основі програмного забезпечення ТОВ «4Стихії».
28 серпня 2020 р.

Всеукраїнський ДЕНЬ КАРТОПЛІ 2020

27 серпня 2020 р. був проведений захід Всеукраїнський ДЕНЬ КАРТОПЛІ 2020, де ми мали змогу представити наші послуги по забезпеченню овочесховищ обладнанням для зберігання: холодильні та вентиляційні системи. Дякуємо організаторам за можливість приймати участь, та учасникам за проявлену зацікавленість і спілкування.
18 серпня 2020 р.

Оснащення заводу з заморожування ягід

В липні почав на повну потужність працювати завод з заморожування ягід. Силами нашої компанії встановлено холодильне обладнання для всього комплексу: - холодильну систему з насосною подачею фреону для скоро морозильного тунелю OCTOFROST з продуктивністю заморожування до 3 т/год.; - обладнання для камер тривалого зберігання замороженої продукції; - систему для швидкого охолодження і зберігання свіжих ягід; - системи для промислового кондиціонування зон сортування і фасування продукції.